На СУМЩИНІ під час війни зруйновані або пошкоджені 638 житлових будинків, 24 заклади освіти, 23 об'єкти життєзабезпечення, 18 закладів охорони здоров'я…

У рамках робочого візиту до Сумської області ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ разом із головою обласної військової адміністрації ДМИТРОМ ЖИВИЦЬКИМ оглянули найбільш пошкоджені території області, повідомив сайт http://sm.gov.ua

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8462-pid-chas-viiny-na-sumshchyni-zruinovano-abo-poshkodzheno-za-poperednimy-danymy-976-obiektiv

Міністр наголосив, що на Сумщині, де багато населених пунктів були або окуповані, або заблоковані ворогом, поступово відновлюється життєдіяльність.

«Оглянули найбільш пошкоджені житлові райони. Дії ворога нічим не відрізнялися від дій в інших регіонах – він нещадно руйнував домівки мирного населення. Першочергове завдання влади – ліквідувати наслідки військових дій, допомогти людям відремонтувати та відновити оселі, забезпечити відновлення надання усіх житлово-комунальних послуг та стале продовольче забезпечення населення», – наголосив ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ.

За його словами, Сумська обласна військова адміністрація вже отримує від Уряду перші 250 мільйонів гривень для ліквідації наслідків бойових дій, тож завданням для керівництва області є якнайшвидше проведення відповідних робіт.

Міністр також наголосив, що вже сьогодні на розмінованих територіях області тривають розбирання пошкоджених будівель, прибирання територій, ремонт пошкодженої критичної інфраструктури. Комунальні підприємства та працівники Головного управління ДСНС України у Сумській області працюють 24/7.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/8432-na-putivlshchini-viyavleno-7-snaryadiv

Загалом в області повністю зруйновано або пошкоджено понад 976 об'єктів. В тому числі 638 житлових будинків, 24 заклади освіти, 23 об'єкти життєзабезпечення, 18 закладів охорони здоров'я. Один з таких закладів – Тростянецька міська лікарня, яка була повністю реконструйована, з сучасним медичним обладнанням та нещадно обстріляна ворогом.

ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ відзначив, що Тростянець – місто, яке зазнало значних руйнувань та потребує повного відновлення. Для зруйнованого центру міста вже розробляється проект реконструкції. Триває розмінування міста для можливості повноцінної роботи з обстеження пошкоджених будівель та споруд.

Завершили робочий візит в Охтирці, місті, якому Указом Президента України присвоєно почесну відзнаку «Місто-герой України». Місто зазнало значних ракетних та бомбових ударів. Тут зруйнована Охтирська ТЕЦ – єдиний постачальник теплової енергії, гарячого водопостачання для населення, бюджетних установ та інших організацій міста. Об'єкт потребує повного відновлення до початку опалювального сезону 2022/2023.

Разом із керівництвом області та міста визначили етапність відновлення роботи підприємства. Вже до початку травня очікуються пропозиції щодо нової схеми теплопостачання міста та проекту відбудови ТЕЦ.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/8427-politseiski-provodiat-kompleksne-vidpratsiuvannia-terytorii-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.