Під час війни на СУМЩИНІ зруйновано, або пошкоджено, за попередніми даними, 976 об’єктів…

Про це повідомив голова Сумської облдержадміністрації − керівник обласної військової адміністрації ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8422-dmytro-zhyvytskyy-yakby-my-ne-pochaly-zupyniaty-vorohiv-maizhe-holiruch-to-kolony-voroha-buly-b-uzhe-bilia-kyieva

«З перших днів війни ми фіксуємо руйнування, які завдали російські орки на Сумщині, − зазначив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ. − За час повномасштабної війни було зруйновано або пошкоджено, за попередніми даними, на Сумщині 976 об’єктів (дані постійно оновлюються)».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8459-vazhlyva-informatsiia-dlia-zhyteliv-sumshchyny-shchodo-likiv

Так з житлового фонду постраждало від орків 638 будівель, 23 адміністративні будівлі, 24 заклади освіти, 18 закладів охорони здоров’я, 23 об’єкти життєзабезпечення. 5 закладів культури і спорту, 21 промислове підприємство.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8457-vazhlyva-informatsiia-dlia-zhyteliv-sumshchyny-pro-taryfy-na-elektroenerhiiu

Окрім цього, на території області зруйновано або пошкоджено 364,6 кылометрыв автомобільних доріг загального користування місцевого значення, 3 мости. На автомобільних дорогах державного значення зруйновано 5 мостів.

Найбільші пошкодження на територіях Охтирської, Тростянецької, Лебединської, Боромлянської, Великописарівської та Сумської територіальних громад.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8441-vazhlyva-informatsiia-dlia-zhyteliv-iaki-prozhyvaiut-na-terytorii-sumskoyi-oblasti

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.