Погода на СУМЩИНІ з 18 по 20 квітня 2022 року: випадатимуть опади…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ БіЖ) у розділі СУМЩИНА повідомляв, що 16 та 17 квітня 2022 року в області буде доволі сиро…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8453-pohoda-na-sumshchyni-16-ta-17-kvitnia-mozhlyvyi-doshch-zi-snihom

І в наступні три дні також опади випадатимуть.

За інформацією Сумського обласного гідрометцентру, погоду на Сумщині визначатимуть атмосферні фронти південного циклону.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8438-pohoda-na-sumshchyni-z-11-po-14-kvitnia-2022-roku-doshchytyme

18 квітня 2022 року буде хмарно з проясненнями, дощ, місцями з мокрим снігом, вночі та вранці місцями туман. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі +1..+6°, вдень +3..+8°.

19 квітня 2022 року також буде хмарно, вночі невеликий, вдень помірний дощ, вночі та вранці місцями туман. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +2..+7°, вдень +8..+13°.

20 квітня 2022 року хмари заполонять небо, вночі дощ, місцями значний, вдень невеликий дощ, вночі та вранці слабкий туман. Вітер західний, 5-10 м/с. Температура вночі +4..+9°, вдень +8..+13°.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.