Важлива інформація для жителів СУМЩИНИ про тарифи на електроенергію…

Як повідомив Президент України ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ у відеозверненні, тарифи на електроенергію для населення держави за умови споживання до 250 кВт • год на місяць не зростатимуть і становитимуть 1,44 грн за кВт • год

Як розповів він, під час наради з урядовцями були обговорені енергетичні питання.

«Продовжуємо щонайменше на наступні півроку дію тарифу на електрику в розмірі 1 гривня 44 копійки за кіловат для тих, хто споживає менш як 250 кіловат. Це 80% наших громадян», – зауважив ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8452-vazhlyva-informatsiia-dlia-zhyteliv-sumshchyny-shchodo-dorih

Також, за його словами, на нараді розглянули підсумки нинішнього опалювального сезону.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8437-vazhlyva-informatsiia-dlia-zhyteliv-sumshchyny

«Сезон проведений успішно попри все. Попри всі «вангування» тарифи не зросли. Віялових відключень не було. Постачання не зривалося навіть у воєнний час. Розпочали також підготовку вже до наступного опалювального сезону. Обговорили закупівлю газу, обговорили закупівлю вугілля», – зазначив Президент.

За матеріалами: https://www.president.gov.ua/news/tarifi-na-elektroenergiyu-dlya-naselennya-pri-spozhivanni-do-74353

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8454-komandyru-bryhady-z-mista-konotop-prysvoieno-zvannia-heroya-ukrany

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.