Командиру бригади з міста КОНОТОП присвоєно звання ГЕРОЯ УКРАНИ

Звання ГЕРОЯ УКРАЇНИ присвоєно полковнику ДМИТРУ КАЩЕНКУ, командиру 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського (місто Конотоп, Сумська область).

Про це Президент України ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ повідомив у вечірньому зверненні 15 квітня 2022 року.

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8077-u-konotopi-sohodni-vidznachaiut-30-richchia-zsu-a-naperedodni-do-mista-povernulasia-58-a-ompbr-ta-vidkryto-onovlenyi-panteon-natsionalnoi-pamiati-konotopa

«Звання Героя України присвоєно полковнику Кащенку Дмитру Валерійовичу, командиру 58-ї окремої мотопіхотної бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України. За особистий приклад героїзму, яким надихає товаришів по службі, за надзвичайно ефективні бойові дії та конкретні й дуже важливі результати для збереження позицій нашої армії та вигнання окупантів”, – зауважив ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

Президент України ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ нагородив також 237 військовослужбовців, з них 34 – посмертно.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8433-na-sumshchyni-vzhe-zneshkodyly-velyku-kilkist-boieprypasiv-ale-ie-chymalo-iaki-shche-ne-zneshkodzheni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.