Погода на СУМЩИНІ 16 та 17 квітня 2022 року: можливий дощ зі снігом…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідав про погоду ннішнього тижня…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8438-pohoda-na-sumshchyni-z-11-po-14-kvitnia-2022-roku-doshchytyme

За інформацією Сумського обласного гідрометцентру, на вихідних погоду на Сумщині визначатимуть атмосферні фронти циклону з північного-сходу.

16 квітня 2022 року буде хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі +4..+9°С, вдень +9..+14°С.

17 квітня 2022 року теж хмарно, дощ з мокрим снігом. Вітер північний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +1..+6°С, вдень +3..+8°С.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.