Важлива інформація для жителів, які проживають на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Про те, що СУМЩИНА отримає 250 мільйонів гривень із резервного фонду державного бюджету, у своєму щоденному звіті повідомив голова Сумської облдержадміністрації−керівник обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8437-vazhlyva-informatsiia-dlia-zhyteliv-sumshchyny

«Ці гроші спрямовуємо на ремонт інженерних мереж і систем для відновлення тепла, газу, води, електроенергії, − зауважив Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. − Також на розбирання руйнувань, ремонт покрівель, заміну вікон і дверей, ліквідацію вибоїн на дорогах та інші першочергові потреби».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8404-vazhlyve-povidomlennia-dlia-zhyteliv-sumshchyny

Довідково. Уряд ухвалив рішення про виділення першого 1 млрд грн на ліквідацію наслідків військових дій в деокупованих областях. Кошти передбачено направити на проведення найнеобхідніших першочергових робіт з відновлення об’єктів у Київській (400 млн грн), Сумській (250 млн грн), Чернігівській (250 млн грн) та Житомирській (100 млн грн) областях.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8436-vazhlyve-informatsiia-dlia-vsikh-zhyteliv-sumskoyi-oblasti Кошти резервного фонду державного бюджету виділено обласним військовим адміністраціям та передбачено спрямувати на такі напрямки: ремонт і заміна заповнення віконних та дверних прорізів (поточний ремонт); капітальний ремонт конструкцій дахів та покрівель; поточний ремонт покриття покрівлі; ліквідацію вибоїн покриттів вулиць і доріг населених пунктів; ремонт зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж та систем, в тому числі теплопостачання, газопостачання, водопостачання, водовідведення, каналізації, опалення, електричних мереж; розбирання зруйнованих конструкцій та інші першочергові заходи з відновлення інфраструктури населених пунктів. Координацію від Уряду здійснюватиме Мінрегіон.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8407-vazhlyve-informatsiia-dlia-zhyteliv-sumzshchyny-vidkryto-ofitsiini-internet-kanaly-povidomlen-pro-tryvohu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.