Важлива інформація для жителів СУМЩИНИ…

Розпорядженням голови облдержадміністрації – керівника обласної військової адміністрації з 11 квітня 2022 року комендантська година запроваджується з 21 години до 05 години, повідомив сайт http://sm.gov.ua

Зауважимо, що у встановлений період доби заборонено перебування громадян на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток, а також рух транспортних засобів.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8428-vazhlyve-povidomlennia-dlia-zhyteliv-sumskoyi-oblasti

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.