Як отримати гуманітарну допомогу на СУМЩИНІ…

Щодня Сумська обласна військова адміністрація, гуманітарні штаби та волонтери отримують від жителів області десятки повідомлень про те, як отримати гуманітарну допомогу, повідомив сайт http://sm.gov.ua/

Тому тримайте добірку із найважливішими посиланнями, щоб швидко і самостійно мати змогу знайти відповіді на найпоширеніші запитання.

Хто і що може отримати в рамках гуманітарної допомоги: https://cutt.ly/6S06gDe

Як отримати гуманітарну допомогу у Сумах та районних центрах: https://cutt.ly/US2qHJD

Як отримати допомогу в селі: https://cutt.ly/zS2wQCG

Механізм отримання ліків: https://cutt.ly/4S2tJOi

Гуманітарна допомога сім’ям з дітьми від 0 до 3 років: https://cutt.ly/LS2udLW

Що робити, якщо хтось продає гуманітарну допомогу: https://cutt.ly/OS2ibvf

Сумська обласна військово-цивільна адміністрація докладає максимум зусиль, щоб забезпечити жителів області найнеобхіднішими речами. Утім наголошуємо, що органи місцевого самоврядування, керівництво територіальних громад, сільські, селищні, міські ради теж несуть відповідальність за гуманітарні питання. Не соромтеся ставити їм питання.

За матеріалами: https://www.facebook.com/search/top?q=гуманітарна%20допомога.%20сумщина

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/8409-volontery-buryni-ta-deputaty-z-bilshosti-burynskoyi-miskoyi-rady-humanitarnoiu-dopomohoiu-pidtrymuiut-zhyteliv-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.