На СУМЩИНІ робота об’єктів критичної інфраструктури продовольчої сфери має бути забезпечена…

Голова Сумської обласної державної адміністрації – керівник обласної військової адміністрації ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ підписав розпорядження «Про заходи щодо забезпечення продовольчих потреб в умовах воєнного стану»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/8385-humanitarna-dopomoha-na-terytorii-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady

«З метою забезпечення продовольчих потреб на території Сумської області в умовах воєнного стану районним військовим адміністраціям спільно з органами місцевого самоврядування забезпечити роботу об’єктів критичної інфраструктури сфери продовольчого забезпечення, що розташовані на території територіальних громад; забезпечити продовольчі потреби Збройних Сил України, інших військових формувань (у тому числі територіальної оборони), населення, що розташовано/проживає на території територіальних громад, шляхом формування продовольчого резерву на період не менше одного місяця», − йдеться в розпорядженні.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/8384-u-misti-buryn-zdaiut-krov-dlia-tykh-komu-vona-nyni-potribna

Також ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ доручив керівництву об’єктів критичної інфраструктури сфери продовольчого забезпечення, надавати всебічну підтримку та забезпечити участь у виконанні зазначених завдань районними військовими адміністраціями та органами місцевого самоврядування.

Текст розпорядження дивіться за посиланням: http://sm.gov.ua/images/docs/dostup/2022/86_od.pdf

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.