Звернення ДМИТРА ЖИВИЦЬКОГО, голови СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Шановні жителі Сумщини!

Велике прохання зберігати спокій і не допускати порушення громадського порядку та вчинення злочинів.

В разі, якщо ви помічаєте ситуації з порушенням правопорядку або пересування ворожої техніки по території області, повідомляйте, будь ласка, до Нацполіції на телефон 102.

Нам важливо зараз зберегти порядок і не допустити мародерства. Працюють правоохоронні органи, Збройні Сили і відбувається координація сил та засобів. Працює екстрена медицина, державна служба з питань надзвичайних ситуацій, правоохоронці, спецслужби та військові.

Велике прохання допомагати людям із інвалідністю. Якщо серед ваших сусідів є люди старшого віку, або ті, які не можуть самостійно пересуватися, якщо є можливість допоможіть їм, заберіть їх до себе. І в разі артобстрілу або іншої ситуації, пов’язаної з бомбардуванням, допомагайте цим людям спуститись в елементарні укриття, зокрема, у підвали ваших будинків.

У підвалах необхідно залишити запаси води і завжди мати з собою теплі речі.

Сьогодні по території області пересувається як техніка Російської Федерації, так і техніка Збройних Сил України.

Сьогодні українська армія може дати відсіч військовим країни агресора, повідомив сайт http://sm.gov.ua/

Головне, бережіть себе, своїх рідних і близьких!!!

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/8372-operratyvna-informatsiia-vid-dmytra-zhyvytskoho-holovy-sumskoi-oblasnoi-viiskovo-tsyvilnoi-administratsii-stanom-na-sohodni-25-liutoho-2022-roku

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.