Погода на СУМЩИНІ з 21 по 27 лютого 2022 року: і «плюси», і «мінуси»…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА з 14 по 20 лютого 2022 року була лютнева весна…

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8337-pohoda-na-sumshchyni-z-14-po-20-liutoho-2022-roku-liutneva-vesna

Наступного тижня в основновному буде плюсова температура, хоча в окремі нічні години буде й мінусова – до мінус 1 градусу.

А плюсова температура складатиме протягом доби від +1 до + 7 градусів.

Протягом тижня дні будуть хмарні з проясненням.

Не інтенсивні опаду можливі 22 та 23 лютого 2022 року.

Сильних поривів вітру не передбачається, але в окремі години вони досягатимуть 11-14 м/с.

Утім, у природи не буває поганої погоди...

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.