На території ДП «БУРИНСЬКИЙ АГРОЛІСГОСП» незаконно випиляно 174 дерева на суму орієнтовно 1,7 млн грн…

ВІКТОР ЛАДУХА на чолі виконавчої міської влади БУРИНІ на всіх піарних відео стверджує, що ДП «Буринський агролісгосп» – це незаконне формування, яке заважає випилювати дерева БУРИНСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ.

ДЕТАЛЬНО ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/8334-burynska-terytorialna-hromada-dokhodyt-vzhe-do-apokalipsysu-video

Своїми піарними відео та паплюженням роботи ДП «Буринський агролісгосп» він сподівається привернути увагу до своєї «бурхливої» діяльності.

Проте…

Як повідомляє сторінка «ОКАП «Сумиоблагроліс» в Фейсбуці, на базі дочірнього підприємства ОКАП «Сумиоблагроліс» ДП «Буринський агролісгосп» відбулася розширена спільна нарада з питань охорони та захисту лісів. Вона пройшла під головуванням заступника генерального директора Віктора Шелудякова. Участь у заході взяли представники правоохоронних органів, керівництво ОКАП «Сумиоблагроліс» та лісової охорони агролісогосподарських підприємств.

На нараді обговорили існуючу проблему незаконного захоплення лісових ділянок, наданих в постійне користування ДП «Буринський агролісгосп», Буринською міською радою, та виявлення працівниками лісової охорони незаконного порубу 174 дерев на території ДП «Буринський агролісгосп». Орієнтовна шкода нанесеною навколишньому середовищу становить 1,7 млн грн.

У ході спілкування домовилися про створення спільних рейдових бригад лісової охорони усіх дочірніх підприємств ОКАП «Сумиоблагроліс» для охорони лісових масивів, а також визначили відповідальних осіб для оперативного реагування на лісопорушення. За результатами наради розроблено ряд узгоджених заходів щодо підвищення ефективності протидії незаконним порубкам лісу.

ДЕТАЛЬНО ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/8296-novi-kazky-pro-stare-vid-viktora-ladukhy-video

Головний лісничий ОКАП «Сумиоблагроліс» Микола Луценко зазначив, що забезпечення вирішення проблемних питань у сфері охорони та захисту лісу потребує чітких, скоординованих дій як органів контролю, так і правоохоронців.

Першочерговими кроками для наведення правопорядку повинен стати чіткий план дій, який сприятиме врегулюванню ситуації, пов’язаної із незаконними вирубками лісу.

ДЕТАЛЬНО ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/8347-vidbulasia-duzhe-vazhlyva-zustrich-shchodo-rozvytku-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady-video

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.