Погода на СУМЩИНІ з 17 по 23 січня 2022 року: зимно…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА з 9 по 16 січня 2022 року температура повітря знижувалася до мінус 20 градусів.…

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8206-pohoda-na-sumshchyni-z-9-po-16-sichnia-2022-roku-temperatura-mozhe-znyzytysia-do-maizhe-minus-20-hradusiv

Наступного тижня температура повітря протягом доби складатиме від +2 до мінус 10 градусів.

17 січня 2022 року погоду визначатимуть атмосферні фронти та улоговина циклону.

Очікується хмарна погода, вночі невеликий сніг, слабкий туман, вдень сніг, мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, слабка хуртовина, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний 7-12 м/с, вдень пориви 15-20 м/с. Температура вночі від -4 до -10 градусів, а вдень від -3 до +2 градусів.

Протягом доби на дорогах очікується ожеледиця, (І-й рівень небезпечності, жовтий).

18 січня 2022 року буде хмарно з проясненнями, часом сніг, слабка хуртовина, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура протягом доби від -2 до -7 градусів.

19 січня 2022 року буде мінлива хмарність, місцями невеликий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура вночі до -10 градусів, вдень до -5 градусів.

З 20 по 23 січня 2022 року температура протягом доби коливатиметься від 0 до -5 градусів.

Опади випадатимуть у вигляді снігу.

Сонце з-під хмар виглядатиме, хоча й не так часто..

Утім, у природи не буває поганої погоди...

На фото: погода в місті БУРИНЬ 16 січня 2022 року.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.