Погода на СУМЩИНІ з 29 листопада по 5 грудня 2021 року: осінь завершиться, наступить зима…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА з 22 по 28 листопада 2021 року плюсова температура перетворювалася на мінусову і навпаки…

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8033-pohoda-na-sumshchyni-z-22-po-28-lystopada-2021-roku-i-pliusytyme-i-minusytyme

Наступного тижня погода буде тотожною попередньому тижню…

До його середини температура буде протягом доби від +2 до +8 градусів. У серединв тижня прийде мінусова температура – до -1 – - 3 градусів.

На вихідні «плюси» знову повернуться.

Протягом тижня можливий мокрий сніг.

Сонце на небі світитиме ізрідка, переважно буде доволі хмарно.

Сильних поривів вітру протягом тижня не очікується, проте від 29 листопада до 1 грудня 2021 року пориви вітру в окремі години посилюватимуться до 13 – 20 м/с.

Утім, у природи не буває поганої погоди...

Світлина АНАТОЛІЯ РАСПУТЬКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.