АНАТОЛІЙ РАСПУТЬКО та ВІКТОР КУСОВНІК, аграрії Буринської міської ОТГ, за вагомий доробок у розвиток сільського господарства Сумщини нагороджені відзнаками…

АНАТОЛІЙ РАСПУТЬКО, керівник ФГ «Сейм-2010», та керівник ФГ «Верзань-агро» ВІКТОР КУСОВНІК отримали ПОДЯКИ від Всеукраїнської громадської організації «Сила Землі» за підписом її голови СЕРГІЯ СЕМЕНЧЕНКА.

Ними аграрії нагороджені за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий доробок у розвиток агропромислового комплексу Сумської області та з нагоди Дня працівника сільського господарства.

Зауважимо, що АНАТОЛІЙ РАСПУТЬКО та ВІКТОР КУСОВНІК мають авторитет серед жителів БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ.

І жителі їм довіряють, обравши обох депутатами БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

АНАТОЛІЙ РАСПУТЬКО є членом фракції Радикальної партії Олега Ляшка, а ВІКТОР КУСОВНІКАграрної партії України.

Вони входять до депутатської більшості БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.