МАКСИМ ГУЗЕНКО, народний депутат України, медикам ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ОТГ вручив новий автомобіль швидкої допомоги (VOLKSWAGEN Crafter)…

До слова, автомобіль має сучасне обладнання для надання людям якісної екстреної медичної допомоги і комфортні умови для їх транспортування. Уся апаратура відповідає євростандартам…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/ekonomika/7994-po-milionu-hryven-iz-derzhavnoi-subventsii-vydilyly-na-zakupivliu-dvokh-traktoriv-iz-navisnym-obladnanniam-dlia-duboviazivskoi-ta-vilshanskoi-oth

Про плідні відвідини ДУБОВЯЗІВСЬКОЇ ОТГ на своїй сторінці в Фейсбуці розповів МАКСИМ ГУЗЕНКО, депутат Верховної Ради України від партії «Слуга народу» по РОМЕНСЬКОМУ МАЖОРИТАРНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №161:

«Провів плідний день у Дубов’язівській ОТГ. По-перше, передав місцевому навчально-виховному комплексу ключі від нового шкільного автобусу. Це один із 11 автобусів, які цього року отримали громади Сумщини для закладів загальної середньої освіти. Радий, що тепер діти з віддалених сел забезпечені комфортним доїздом до шкіл.

Тут же проінспектував будівництво спортивного майданчику зі штучним покриттям на території НВК, на який було виділено 5 млн грн із держсубвенції у відповідь на моє звернення до міністра фінансів України. Основні роботи будуть завершені уже в цьому році.

Далі зустрівся з працівниками пукту постійного базування бригад центру екстреної допомоги у смт Дубов’язівка. Медикам вручив новий автомобіль швидкої допомоги (VOLKSWAGEN Crafter). Авто має сучасне обладнання для надання людям якісної екстреної меддопомоги і комфортні умови для їх транспортування. Уся апаратура відповідає євростандартам.

Особисто перевірив і стан проведеного середнього поточного ремонту автодороги О190503 Сім’янівка – Дубов’язівка – Курилівка – Сулими – /Р-60/, куди спрямовано близько 24 млн грн. Роботи наразі завершені у повному обсязі. Транспортне сполучення функціонує на відмінно, шкільний автобус та швидка без проблем можуть дістатися до віддалених сел».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/7921-maksym-huzenko-narodnyi-deputat-ukrainy-propratsiuvaly-spilnyi-alhorytm-dii-po-budivnytstvu-vodohonu-v-s-khustianka-i-vzhe-zaplanuvaly-realizatsiiu-proiektu-na-nastupnyi-rik

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.