Справжній перший заморозок до міста Буринь прийшов 10 листопада 2021 року…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділ СУМЩИНА повідомляв, що в Сумській області в середині нинішнього тижня передбачаються ще не сильні, але все ж таки заморозки.

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/7991-pohoda-na-sumshchyni-z-8-po-14-lystopada-2021-roku-kholodaie

І сьогодні, 10 листопада 2021 року, зранку його сліди були видимі і в місті Буринь (на світлині): термометр зафіксував температуру повітря -2…

Зауважимо, що у ці дні минулого року теж були вже невеликі заморозки…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/6838-9-15-2020

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.