МАКСИМ ГУЗЕНКО, народний депутат України: «Питання закупівлі нового рентгендіагностичного комплексу для Липоводолинської лікарні майже вирішене…»

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав МАКСИМ ГУЗЕНКО, депутат Верховної Ради України від партії «Слуга народу» по РОМЕНСЬКОМУ одномандатному мажоритарному виборчому округу №161:

«3,8 млн грн у відповідь на моє депутатське звернення виділено з держсубвенції на здійснення заходів із соціально-економічного розвитку територій. Сума, непосильна для селищного медичного закладу, уже спрямована в місцевий бюджет. Цифровий рентгендіагностичний комплекс матиме плоскопанельний детектор і робочу станцію для отримання, збереження та обробки цифрових рентгенівських зображень. Вкрай необхідне обладнання у час пандемії. Наразі вже тривають тендерні процедури котрі до кінця листопада мають завершитись, а обладнання поставлене до лікарні».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/ekonomika/7967-maksym-huzenko-narodnyi-deputat-ukrainy-odnym-z-fokusnykh-proiektiv-dlia-sebe-vvazhaiu-rekonstruktsiiu-stadionu-u-misti-romny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.