ЄВГЕНІЮ ЛІШУНОВУ та СЕРГІЮ МІНЕНКУ, адвокатам з міста Буринь, вручено високі відзнаки...

Сьогодні, 8 жовтня 2021 року, своє професійне свято відзначають юристи…

Зауважимо, що щороку це професійне свято в державі відзначають саме 8 жовтня, відповідно до Указу Президента України від 16 вересня 1997 року.

Адвокатів ЄВГЕНІЯ ЛІШУНОВА та СЕРГІЯ МІНЕНКА поважають не тільки в місті Буринь та Буринській міській ОТГ як високопрофесійних юристів, а й далеко за їх межами.

І їхню працю сьогодні, 8 жовтня 2021 року, відзначено високими відзнаками.

За вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм ЄВГЕНІЮ ЛІШУНОВУ та СЕРГІЮ МІНЕНКУ народний депутат України МАКСИМ ГУЗЕНКО у приміщенні ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ вручив ПОДЯКИ.

Зауважимо, що ЄВГЕНІЯ ЛІШУНОВА (фракція «Слуга народу») та СЕРГІЯ МІНЕНКА (фракція «Європейська Солідарність») виборці Буринської міської ОТГ на виборах до органів місцевого самоврядування, які відбулися 25 жовтня 2020 року, обрали депутатами БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

І нині вони плідно працюють у складі депутатської більшості Буринської міської ради на розбудову Буринської громади, щоб поліпшити життя її жителів...

На світлині: МАКСИМ ГУЗЕНКО, депутат Верховної Ради України (фракція «Слуга народу») по Роменському мажоритарному виборчому округу №161, та адвокати ЄВГЕНІЙ ЛІШУНОВ і СЕРГІЙ МІНЕНКО.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.