Артем Семеніхін, міський голова Конотопа: «Українці – нація переможців!»

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, протягом минулих вихідних відзначалася 342-річниця Конотопської битви…

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/7629-vidznachen0-362-richnytsiu-konotopskoi-bytvy

У неділю, 11 липня 2021 року, в Конотопі урочисто відзначили 362-у річницю Перемоги у Конотопській битві.

Офіційні заходи розпочались біля пам’ятного знаку (каменя) на честь оборони Конотопської фортеці 1659 року по проспекту Червоної Калини. Заупокійну молитву за загиблими українцями та кримськими татарами у протистоянні із московським військом проголосив Єпископ Сумський і Охтирський НІКОДИМ. Міський голова Артем СЕМЕНІХІН привітав містян і всіх українців із Перемогою у Конотопській битві, побажав усім миру і добра та наголосив: «Україна переможе знову, жодної поступки московським окупантам! Я вірю, що ми відвоюємо свої історичні території, більше того, незабаром АТО буде у Москві. Кожен агресор, який хоч колись зазіхав на нашу святу землю, був покараний. Українці – нація переможців!»

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/7619-vidznachaietsia-362-richnytsia-peremohy-ukrainskoho-viiska-v-konotopskii-bytvi

Після мітингу та покладання квітів до пам’ятного знаку (каменя) учасники заходу рушили урочистою ходою вздовж проспекту Червоної Калини до погруддя І.Гуляницькому.

На святкування визначної події до Конотопа завітали поважні гості: голова Конотопської районної державної адміністрації Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ, очільники територіальних громад Конотопського району, для яких були влаштовані екскурсії містом, зокрема. до Конотопського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського та до музею авіації, де гостям запропонували оглядову екскурсію німецьким бункером.

Протягом дня на різних локаціях у Конотопі відбувалися цікаві святкові заходи: проходили виставки, конкурси, майстер-класи, було організовано святкову торгівлю виробами народних умільців та різноманітними смаколиками. Для дітлахів у центральному парку «Юність» було розміщено надувні батути. Уперше в Конотопі усі бажаючі мали змогу піднятися над містом на повітряній кулі, яка знаходилася біля пам’ятного Хреста загиблим учасникам АТО в районі ЕКОМАРКЕТУ.

Увечері, на площі Миру, на великій сцені, відбувся урочистий концерт з нагоди перемоги козацького війська спільно з військом кримських татар над московією. Родзинкою концерту став виступ Народного артиста України Анатолія ГНАТЮКА.

Після концерту для конотопців та гостей міста влаштували святкову дискотеку, а по завершенню заходів над Конотопом запустили яскравий феєрверк під звучання рок-версії Гімну України.

Міський голова Артем СЕМЕНІХІН з великої сцени іще раз привітав усіх українців із вагомою подією – із відзначенням у Конотопі 362-ї річниці Перемоги над московським окупантом у Конотопській битві 1659 року. Він наголосив, що Україна перемогла понад триста років тому, Україна переможе знову!

Про все це розповідає сторінка Конотопська міська рада в Фейсбуці https://www.facebook.com/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BF%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0-1328809313907159

На світлині: Артем СЕМЕНІХІН, міський голова Конотопа, на урочистях, присвячених 362-й річниці Перемоги у Конотопській битві.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.