Відзначається 362-річниця перемоги українського війська в Конотопській битві…

Участь у заходах, присвячених 362-річниці Конотопської битви сьогодні, 10 липня 2021 року, беруть АРТЕМ СЕМЕНІХІН, міський голова Конотопа, АНАТОЛІЙ БОЯРЧУК, голова Попівської ОТГ та гість Конотопа – Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України ФІЛАРЕТ.

Зауважимо, що нині відзначається 362-річниця перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві 1659 року.

Адже саме на початку липня 1659 року відбулася знаменита Конотопська битва між військами гетьмана Івана Виговського та царськими військами під командуванням князя Олексія Трубецького.

І та важка битва закінчилася перемогою українського війська, яке за кількістю було не таке вже й велике, над 100-тисячним московським військом…

Саме та битва стала однією з найбільших переможних битв в історії України. Вона також засвідчила високий рівень військового мистецтва українського війська.

Вона – це справжній приклад патрітизму, який проявляється й нині у захисті цілісності та незалежності держави на Сході України…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.