Максим Гузенко, народний депутат: «Перший важливий крок до ліквідації олігархічної системи в Україні зроблено!»

Про це МАКСИМ ГУЗЕНКО, депутат Верховної Ради України від партії «Слуга народу» по Роменському мажоритарному виборчому округу №161, написав на своїй сторінці в Фейсбуці:

«Сьогодні разом із колегами проголосував в першому читанні за ініційований Президентом законопроєкт №5599 «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)».

Це безпрецедентна подія в історії нашої держави, яка на законодавчому рівні обмежить монополізм олігархів в економіці, їхній вплив на політику і медійний простір. Проблема з 30-річним стажем, яка весь цей час незалежності гальмувала розвиток України, нарешті закриє можливість окремим особам істотно впливати на ухвалення державних рішень і використовувати їх у власних інтересах.

Документ визначає правила взаємодії представників великого бізнесу з органами влади, у тому числі регламентує їхні зустрічі. На його основі розроблять антитрастові закони, закон про лобізм та інші нормативно-правові акти, які переформатують економічні та суспільні відносини в Україні.

І хоч попереду ще доопрацювання та друге читання, упевнений, що закон про деолігархізацію дасть поштовх розвитку середнього класу і пришвидшить ріст нашої економіки.

Це саме ті принципи, з якими я йшов до парламенту!»

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.