Максим Гузенко, народний депутат України, прозвітував про свою діяльність у червні 2021 року…

ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ПО ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №161 МАКСИМА ГУЗЕНКА У ЧЕРВНІ 2021 РОКУ, депутатська фракція ПП «Слуга народу», Комітет Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики:

РОБОТА В ОКРУЗІ

Узяв участь в організації масштабного свята для відпочинку юних борців-учасників тренувальних зборів і звичайних дітей Роменщини та Недригайлівщини. Байдарки, квадрацикли, батути, тир із пневматичною зброєю, лазертаги, польова кухня і 150 літрів каші — дітлахи феєрично відсвяткували завершення літнього спортивно-оздоровчого збору «Патріот країни», який тривав у Ромнах 12 днів. Заходом було охоплено більше 200 дітей.

Привіз обіцяні до Дня медичного працівника подарунки у Хоружівську, Тернівську амбулаторії та Семенівський ФАП. Передав медзакладам необхідне обладнання — пральні машини та холодильники для зберігання медпрепаратів. Обговорили з персоналом існуючі проблеми. Серед першочергових планів — придбання додаткового обладнання для підвищення рівня меддопомоги. Будемо працювати над закупівлею гематологічного аналізатора, мікроскопів, нового лабораторного обладнання.

Разом із начальником Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Тетяною Зленко обговорили і затвердили графік виїздів пенсійного допомогомобіля в межах Роменського району. Даний сервіс може надавати весь спектр пенсійних послуг, а також необхідну допомогу у вирішенні супутніх із пенсійними правами питань (довідки, документи, консультативні послуги).

ЗАЛУЧЕНО ФІНАНСУВАННЯ

Міністерство цифрової трансформації України затвердило перелік громад, які отримають субвенцію для проведення волоконно-оптичного інтернету до віддалених населених пунктів. Близько 8 млн грн у межах 161 округу будуть направлені на інтернетизацію комунальних установ, таких як школи, бібліотеки, ЦНАПи, ФАПи та ін. у населених пунктах, де відсутнє зараз високошвидкісне з’єднання з інтернетом. Від Роменського району заявки подавали 8 громад, відтак швидкісний інтернет безкоштовно проведуть у 56 селах Роменщини. Загальна сума субвенції на Роменський район – 8 млн 99 тис 299 грн. Протяжність оптичних мереж – 549 км.

ЗАКОНОДАВЧА РОБОТА (головне)

Взяв участь у розгляді законопроєкту №5248, який передбачає обов’язкове оформлення прав на земельну ділянку одночасно з переходом прав на об’єкт розташованого на ній нерухомого майна — житловий будинок, будівлю або споруду. Теж саме передбачається і в зворотньому порядку — перехід прав на нерухоме майно відбуватиметься одночасно з переходом прав на земельну ділянку з цим майном.

На засіданні Верховної Ради обговорили та прийняли важливі законопроєкти щодо податкової амністії: №5153, який передбачає у період із 1 липня 2021 року до 1 липня 2022 року провести одноразове добровільне декларування активів фізичних осіб, №5156, що забезпечує виконання гарантій звільнення від відповідальності під час одноразового добровільного декларування активів фізичних осіб.

Узяв участь в обговоренні та прийнятті закону, згідно з яким уже з 1 липня підвищуються пенсії чорнобильцям. Закон установлює рівні можливості пенсійного забезпечення учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (та інших ядерних аварій), які внаслідок цього отримали інвалідність. Відтепер розміри пенсії за інвалідністю для таких категорій осіб не можуть бути нижчими, ніж: 6 000 грн для І групи інвалідності, 4 800 грн для ІІ групи, 3 700 грн для ІІІ групи, 3 700 грн для дітей з інвалідністю.

На засіданні Комітету розглянули шляхи налагодження на законодавчому рівні комунікації між супермаркетами та місцевими виробниками. Плануємо зобов’язати великі мережі пріоритетно закуповувати продукцію, вироблену на місцях. Для малих фермерів хочемо створити додаткові переваги, які зроблять їх більш конкурентоспроможними перед імпортними постачальниками.

МАКСИМ ГУЗЕНКО також звітувався про депутатську діяльність і в травні 2021 року. Про це детально розповідав ітернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ ()БіЖ) у розділі СУМЩИНА.

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/7481-maksym-huzenko-narodnyi-deputat-ukrainy-prozvituvav-pro-svoiu-diialnist-u-travni-2021-roku-v-romenskomu-mazhorytarnomu-vyborchomu-okruhu-161

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.