Максим Гузенко, народний депутат України: «Молодість не залежить від віку – вона живе в душі…»

Щорічно, в останню неділю червня ми святкуємо День молоді.

Це важливе свято, яке об’єднує всіх молодих людей країни.

Вони – та сила, яка дозволяє державі розвиватися, ставати краще і сучасніше.

Бажаю залишатися молодими протягом усього свого шляху, адже молодість не залежить від віку – вона живе в душі, тієї, що не перестає літати і будувати плани і виконувати задумане, всупереч усім труднощам!

Будьте щасливі!

З повагою,

МАКСИМ ГУЗЕНКО, депутат Верховної Ради України від партії «Слуга народу» по Роменському мажоритарному виборчому округу №161.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.