Дмитра Живицького призначено новим головою Сумської обласної адміністрації

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 273/2021 про призначення Дмитра Живицького головою Сумської обласної державної адміністрації.

Як повідомляє пресслужба президента, Володимир Зеленський зустрівся з Дмитром Живицьким в Офісі Глави держави та вручив йому службове посвідчення.

«Ви дуже добре знаєте Сумщину, адже це ваша рідна область. Також у вас – гарна обізнаність у проблемах, які існують у сфері дорожнього господарства регіонів. Упевнений, що на посаді голови обласної державної адміністрації ви зможете використати ці знання й досягнете конкретних результатів для розвитку області та покращення якості життя сумчан», – зауважив Володимир Зеленський під час зустрічі з новопризначеним головою Сумської ОДА Дмитром Живицьким.

Дмитро Живицький народився 1982 року в Сумах.

У 2004 році закінчив Сумський державний університет за спеціальністю «обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів» , а в 2019 році – Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «публічне управління та адміністрування».

Працював у органах місцевої та державної влади, в томц числі – в Сумській обласній державній адміністрації.

З вересня 2020 року до червня нинішнього року був заступником міністра інфраструктури України.

Зауважимо, що Дмитро Живицький на посаді голови Сумської ОДА змінює Василя Хому, який до працювати Сум приїхав із Харкова…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.