Максим Гузенко, народний депутат України, вручив Володимиру Татарінову, першому заступнику голови Роменської РДА, Грамоту Голови Верховнної Ради України…

МАКСИМ ГУЗЕНКО, депутат Верховної Ради України від партії «Слуга народу, по Роменському мажоритарному виборчому округу №161, написав на своїй сторінці в Фейсбуці:

«За багаторічну та сумлінну працю, за заслуги перед Українським народом та з нагоди 65-річного ювілею мав честь нагородити першого заступника голови Роменської районної державної адміністрації Татарінова Володимира Миколайовича Грамотою Голови Верховної Ради України.

Володимир Татарінов – людина, яка все життя працює для розвитку Роменщини. Велика Вам за це шана та подяка.

Довгих років життя та подальших успіхів!»

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.