Максим Гузенко, народний депутат України, зустрівся з жителями Буринської ОТГ: обговорювалися питання ремонту доріг, зникнення води в колодязях та інші…

МАКСИМ ГУЗЕНКО, депутат Верховної Ради України від партії «Слуга народу, по Роменському мажоритарном виборчому округу №161 зустрівся з жителями Буринської міської ОТГ. На зустрічах були обговорені питання життєдіяльності громади.

Ось що з цього приводу на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив МАКСИМ ГУЗЕНКО:

«У рамках роботи на окрузі зустрівся з жителями Буринської міської ОТГ. Серед головних питань, як завжди, – відсутність ремонту дорожнього покриття. Найбільше турбують напрямки Михайлівка – Миколаївка і Успенка – Вознесенка.

З цього приводу готую звернення до Служби автомобільних доріг у Сумській області та обласного Департаменту розвитку інфраструктури Сумської ОДА.

Інша серйозна проблема – незрозуміла ситуація з очищенням ставків і, як наслідок, зникнення води у колодязях. Уже звернувся до Державної екологічної інспекції у Сумській області, щоб розібратися чому люди довгий час не мають нормального доступу до питної води і як це вирішити.

ДЕТАЛЬНО ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/7469-viktor-ladukha-miskyi-holova-buryni-perepiaryvsia-shcho-pryvelo-do-milionnykh-zbytkiv-video

На мою думку, на якість та темпи роботи в громаді дуже впливає відсутність нормальної комунікації депутатського корпусу та голови громади.

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/polityka/7311-chomu-viktor-ladukha-miskyi-holova-buryni-pereshkodzhaie-roboti-deputatam-bilshosti-burynskoi-miskoi-rady

З цікавого. На всіх зустрічах мене «супроводжували» п’ятеро представників міської ради (заступники, начальники відділів, інші). Мабуть, органам місцевого самоврядування більше немає чим зайнятися у робочий час».

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/polityka/7368-postiina-piarshchyna-viktora-ladukhy-miskoho-holovy-buryni-ne-zrushyla-burynsku-misku-oth-z-mistsia

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.