Максим Гузенко, народний депутат України, та Денис Ващенко, голова Роменської РДА, проінспектували трасу Н-07 на якій відбуваються ремонтні роботи…

МАКСИМ ГУЗЕНКО, депутат Верховної Ради України від партії «Слуга народу, по Роменському мажоритарном виборчому округу №161, та голова Роменської районної державної адміністрації ДЕНИС ВАЩЕНКО проінспектували державну трасу Н-07, яка включена до ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським програми «Велике будівництво»…

Як повідомили в Роменській РДА, нині виконуються роботи з влаштування основи з оптимальної щебеневої суміші, обробленої цементом М-20.

Станом на сьогодні, 17 травня 2021 року, проводиться розширення проїзної частини автомобільної дороги.

Уже завершено роботи із перевлаштування водопропускних залізобетоних труб на металеві гофровані труби та виконуються наступні роботи з розширення земляного полотна, фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття, влаштування посиленої основи зі щебеневого матеріалу, обробленого комплексним в’яжучим (СФОВ).

Служба автомобільних доріг у Сумській області контролює якість виконання робіт на кожному етапі, повідомив офіційний сайт Сумської обласної державної адміністрації.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав про виконання державної програми «Велике будівництво» в Роменському районі.

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/7421-maksym-huzenko-narodnyi-deputat-ukrainy-rozpoviv-pro-velyke-budivnytstvo-v-romenskomu-raioni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.