Погода на Сумщині з 17 по 23 травня 2021 року: можливі місцями опади й грози…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, в період з 10 по 16 травня 2021 року було травневе тепло…

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/7401-pohoda-na-sumshchyni-z-10-po-16-travnia-2021-roku-travneve-teplo

На початку наступного тижня погода формуватиметься під впливом циклону та його атмосферних фронтів.

Як повідомляє Сумський гідрометцент очікується тепла, нестійка погода з короткочасними дощами, місцями грози, прогнозує Сумський гідрометцентр.

17 – 19 травня 2021 року спостерігатиметься мінлива хмарність, місцями невеликий короткочасний дощ, гроза.

Пориви вітру досягатимуть 7-12 м/с, інколи посилюватимуться до 15-20 м/с/. Температура вночі +11.- +16°, вдень +22 - +27°.

Така ж температура повітря буде до середини тижня, потім дещо спаде.

Дні в основному будуть сонячними. Хоча інколи сонце й ховатиметься в хмарах.

Утім, у природи не буває поганої погоди...

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.