Максим Гузенко, народний депутат України, розповів про «Велике будівництво» в Роменському районі…

Про це МАКСИМ ГУЗЕНКО, депутат Верховної Ради України від партії «Слуга народу» по Роменському мажоритарному виборчому округу №161, повідав на своїй сторінці в Фейсбуці:

«Провів робочу зустріч із головою Роменської РДА Денисом Ващенком.

Окрім питання доріг, які активно ремонтуються в районі, обговорили хід реконструкції соціально важливих об’єктів на території нашого округу в рамках «Великого будівництва».

Зараз на фінальній стадії – будівництво Недригайлівської школи, яку ніяк не могла доробити попередня влада, ремонти Роменської школи №7 і Роменської центральної районної лікарні.

Крім того, уже зроблений проект капітального ремонту мосту в Ромнах через річку Сула.

Пройшлися і по соціально-економічним показникам району, визначивши пріоритетні напрямки роботи у найближчому майбутньому.

Тримаю на контролі потреби округу, щоб активно просувати їх на рівні Києва. Будемо розвивати економічний потенціал регіону!

Щодо доріг…

Разом із Денисом Ващенком заїхали на ділянку біля Пустовійтівки, де зараз тривають ремонтні роботи. Уже покладений перший вирівнюючий шар. Далі буде ще два – товщиною 11 мм. Загальна протяжність ділянки, що ремонтується, – 11,5 кілометрів».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.