Максим Гузенко, народний депутат України: «Пам’ять про Ваш героїчний вчинок буде жити вічно!»

Сьогодні, 9 травня 2021 року, Україна відзначає День перемоги над нацизмом.

Особисто привітав тих, без кого ця перемога була б неможлива – ветеранів Другої світової війни.

Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю.

Пам’ять про Ваш героїчний вчинок буде жити вічно!

З повагою,

МАКСИМ ГУЗЕНКО, депутат Верховної Ради України від партії «Слуга народу» по Роменському мажоритарному виборчому округу №161.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/7395-maksym-huzenko-narodnyi-deputat-ukrainy-my-zhaduiemo-vsikh-chyie-zhyttia-zabrala-viina-nikoly-znovu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.