Віктор Ласточкін, відомий тренер і суддя із Сум, загинув у ДТП…

Як повідомив https://uaf.org.ua/, ввечері, 5 травня 2021 року, повертаючись з сім’єю додому, в ДТП загинув Віктор Ласточкін...

Дружина й донька Віктора Ласточкіна залишилися живі, проте доньці необхідна операція (перелом стегнової кістки зі зміщенням).

Упродовж багатьох років Віктор Ласточкін був суддею фотофінішу. Завжди відповідальний, і при цьому привітний і усміхнений.

Він користувався повагою і суддів, і тренерів, і спортсменів – всіх, хто його оточував. Колеги, люблячи, часто називали місце, де він працював, Ластівчиним гніздом…

Всі, хто має можливість допомогти сім’ї Віктора Ласточкіна, можуть перерахувати гроші на картку його дружини: 5168745101979356 (Ласточкіна Олена Володимирівна, ПриватБанк).

Легка атлетика України висловлює щирі співчуття рідним і близьким Віктора Ласточкіна. Світла пам’ять…

Прощання з Віктором Ласточкіним відбудеться 7 травня, о 13:00, у приміщенні похоронної служби «Траур» (м. Суми, вул. Іллінська, 37).

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/7382-u-dtp-iaka-stalasia-nepodalik-sela-klepaly-burynskoi-miskoi-oth-zahynuv-vodii

Віктор Ласточкін народився й виріс у місті Буринь...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.