Віктор Ладуха прагне якнайшвидше завести нову «хімічну фірму» з російським капіталом до міста Буринь...

Інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СУМЩИНА сьогодні, 29 квітня 2021 року, опублікував статтю «Місту Буринь приходить повний кінець?».

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/7348-mistu-buryn-prykhodyt-povnyi-kinets?fbclid=IwAR14VZ1wjuztVJ0BvK-q9bcXG19D06Z9ay3irDrzVacwv4tVuEF0SmRN8PA

Матеріал викликав дуже великий резонанс як серед жителів Буринської міської ОТГ, так й інших регіонів Сумщини.

І якщо Віктор Ладуха, міський голова Бурині, заведе в місто Буринь фірму ТОВ «СОЛАГРО», то екології населеного пункту, насправді і без перебільшення, прийде кінець...

На цю дуже хвилюючу тему інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) поспілкувався з СЕРГІЄМ МІНЕНКОМ, депутатом більшості Буринської міської ради:

–На розгляд депутатів міським головою Віктором Ладухою запропоновано проєкт рішення без розгляду на постійній комісії (постійні комісії всупереч нині чинного законодавства так і на створені в раді за 6 місяців від дня закінчення виборів – БіЖ) «Про надання дозволу ТОВ «СОЛАГРО» на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

У цьому проєкті запропоновано даному товариству розробити технічну документацію на земельну ділянку, яка розташована на території кагатного поля колишнього цукрового заводу для будівництва об'єктів ТОВ «СОЛАГРО».

Міський голова у жителів прилеглих вулиць, не кажучи вже про жителів нашого рідного міста, думку щодо такого «сусіда» не питав.

28 квітня 2021 року близько 18 години відбулась зустріч жителів вулиць Лікарняна та Михайлівська, що в місті Буринь, з представниками влади та представником ТОВ «СОЛАГРО» з приводу можливого будівництва об'єктів на території кагатного поля та відстійників колишнього цукрового заводу, які можуть становити потенційну загрозу для здоров'я людей.

Можновладці всіма силами й засобами прагнули підтримати необхідність будівництва, а люди були проти…

Віктор Ладуха з іншими зацікавленими особами у будівництві цього вибухонебезпечного об’єкта, не отримавши підтримки від людей, ретирувався не попрощавшись.

Відповідне колективне звернення від жителів про зведення такого ще одного «чорнобиля в Бурині (інщший вже діє чимало років у місті Буринь – БіЖ), було вручено одному з депутатів більшості в міській раді, котрий був присутнім на зустрічі.

Вказана ситуація свідчить про те, що відсутність належного пропрацювання даного питання в громаді, та вивчення його депутатами на засіданнях постійних комісій, може призвести до маніпуляцій з боку місцевих можновладців при прийнятті життєво важливих рішень.

Позиція людей врахована більшістю депутатів та буде врахована при прийнятті будь-яких рішень з цього питання...

Що ж це за ТОВ «СОЛАРГО»?

Дата заснування 06.04.2018 року. Розмір статутного фонду всього 100 тисяч грн.

То ж звідки тоді візьмуться інвестиції на суму 20 мільйонів євро, за словами міських владців, у даний проєкт?

А тепер увага: КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР)ЮШКО ІГОР ОЛЕГОВИЧ.

Він був радником Віктора Януковича, голова правління публічного акціонерного товариства «Дочірній банк Сбербанку Росії».

І що ж сьогодні ви, Вікторе Борисовичу Ладуха, на продовженні другого пленарного засідання 1 сесії Буринської міської ради розповідали про небезпеку російської агресії для жителів Буринської міської ОТГ, яка розташована за кілька десятків кілометрів від Росії?

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/polityka/7350-viktor-ladukha-miskyi-holova-buryni-otrymav-shakh-i-mat-vid-deputatskoi-bilshosti-v-burynskii-miskii-radi

Ось які основні види діяльності **ТОВ «СОЛАГРО»:

01.61 Допоміжна діяльність у рослинництві;

01.63 Післяурожайна діяльність;

01.64 Оброблення насіння для відтворення;

10.62 Виробництво крохмалів і крохмальних продуктів;

20.15 Виробництво добрив і азотних сполук;

20.20 Виробництво пестицидів та іншої агрохімічної продукції;

20.59 Виробництво іншої хімічної продукції, н.в.і.у.;

47.30 Роздрібна торгівля пальним.

І всюди – пестициди, хімія, хімія, хімія…

До слова, нині у провадженні окружного адміністративного суду міста Києва перебуває справа 640/21100/20 за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області (вул. Межигірська, 8, м. Київ, 04071) до Товариства з обмеженою відповідальністю «СОЛАГРО» (вул. Олеся Гончара, буд. 41, літ. А, м. Київ, 01054) про застосування заходів реагування.

Суть даної справи часткове зупинення роботи ТОВ «СОЛАГРО», а саме: експлуатації будівель складу аміачної селітри з рампою літ. «Г» та складу мінеральних добрив літ. «Д» за адресою: Київська обл., Баришівський р-н, смт. Баришівка, вул. Богдана Хмельницького, 135 Д, шляхом зобов’язання відповідача повністю зупинити експлуатацію вказаного об'єкта до повного усунення порушень, зазначених в акті від 18.08.2020 №77.

Шановні друзі, добре подумайте про те, що хоче нам, жителям міста Буринь та жителям Буринської міської ОТГ привести «патріот» ВІКТОР ЛАДУХА.

І вже не сектрет, що нинішня міська влада на чолі з міським головою Віктором Ладухою, хоче підсилити «хімізацію», якої й так уже через край у місті Буринь…

Зазначимо, що із онкозахворюваннями та іншими майже невиліковними хворобами місто Буринь займає одне з перших місць на Сумщині.

До слова, в тому числі – й з розповсюдженням коронавірусу…

Звернення депутатів більшості Буринської міської ради до жителів Буринської міської ОТГ.

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/polityka/7344-zvernennia-deputativ-bilshosti-burynskoi-miskoi-rady-do-zhyteliv-burynskoi-miskoi-oth

І ще про даке важливе: ЖОДНИЙ з керівників Буринської міської ради не проживає на території міста Буринь.

Живуть вони в селах Слобода, Степанівка та Успенка…

Тому екологічні проблеми, а нинішня ще й екологічна катастрофа, яка наближається до Бурині, їх, звичайо ж, не турбують і не хвилюють.

А ситуація щодо екокатастрофи дуже швидко наближається до міста Буринь.

Після чого тут настане справжній колапс…

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України з 1983 року.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.