Місту Буринь приходить повний кінець?

Відразу зауважимо, що ЖОДНИЙ з керівників Буринської міської ради не проживає на території міста Буринь.

Живуть вони в селах Слобода, Степанівка та Успенка…

Тому екологічні проблеми, а нинішня ще й екологічна катастрофа, яка наближається до Бурині, їх, звичайо ж, не турбують.

А ситуація щодо екокатастрофи дуже швидко наближається до міста.

Ось що з цього приводу розповів Сергій Міненко, депутат від більшості в Буринській міській раді:

«28 квітня 2021 року близько 18 години відбулась зустріч жителів вулиць Лікарняна та Михайлівська, що в місті Буринь, з представниками влади та представником ТОВ «Сол агро» з приводу можливого будівництва об'єктів на території кагатного поля та відстійників колишнього цукрового заводу, які можуть становити потенційну загрозу для здоров'я людей.

Можновладці підтримували необхідність будівництва, а люди були проти… Відповідне колективне звернення було вручено одному з депутатів присутніх на зустрічі.

Вказана ситуація свідчить про те, що відсутність належного пропрацювання даного питання в громаді, та вивчення його депутатами на засіданні постійних комісій, може призвести до маніпуляцій з боку можновладців при прийнятті життєво важливих рішень.

Позиція людей врахована більшістю депутатів та буде врахована при прийнятті будь-яких рішень з цього питання».

Отже, нинішня міська влада на чолі з міським головою Віктором Ладухою, хоче підсилити «хімізацію», якої й так уже через край у місті Буринь…

Зазначимо, що із онкозахворюваннями та іншими майже невиліковними хворобами місто Буринь займає одне з перших місць на Сумщині.

До слова, в тому числі – й з розповсюдженням коронавірусу…

Звернення депутатів більшості Буринської міської ради до жителів Буринської міської ОТГ.

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/polityka/7344-zvernennia-deputativ-bilshosti-burynskoi-miskoi-rady-do-zhyteliv-burynskoi-miskoi-oth

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.