На Сумщині різко похолодає…

Квітень 2021 року закінчується, а тепло так і не прийшло…

Не тільки тепло не прийшло, а ще наступними днямиі значно похолодає.

Цього періоду середньодобова температура на Сумщині коливатиметься від +1 до +5 градусів.

А в деяких регіонах вона може опуститися й до 0 градусів, а то й нижче…

Як повідомив Сумський гідрометцентр, вночі та вранці по Сумській області очікуються сильні заморозки. 24 квітня на поверхні грунту 0-5°, 25-28 квітня у повітрі 0-5°, (ІІ-й рівень небезпечності, помаранчевий).

Безсумнівно, різке зниження температури уповільнить темпи вегетації сільськогосподарських культур. Заморозки інтенсивністю 0-5° морозу можуть пошкодити бутони та квітки плодових культур.

На превеликий жаль...

На світлині: місто Буринь 23 квітня 2021 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.