Чому в місті Буринь, що на Сумщині, саме такий знак?

Коментувати не будемо, бо інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) вже неодноразово на своїх сторінках писав про цей «зросійщений» знак.

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/5971-misto-buryn-shcho-na-sumshchyni-v-iakii-kraini-roztashovane

Зауважимо тільки, що головою міста Буринь з 2017 року є ВІКТОР ЛАДУХА…

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/5995-os-tak-misto-buryn-shcho-na-sumshchini-stalo-zhovto-blakitnim

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.