Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 5085

Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 7787

У Бурині на річці Чаша на льоду провалився собачка (відео)…

У місті Буринь на річці Чаша провалився під кригу собачка…

Проте він на щастя не потонув, бо його врятували працівники ДСНС

На лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги на річці Чаша.

На місце події було направлено відділення чергового караулу 23-ї державної пожежно – рятувальної частини.

Як стало відомо, собака перебігаючи річку провалилась під лід на відстані 80 метрів від берега, самостійно вибратись з холодної води тварина не змогла.

Це побачили перехожі та повідомили до Служби порятунку.

За допомогою гумового човна рятувальники підпливли до собачки і доправили постраждалого до берега.

Усього для надання допомоги було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 4 чоловіки особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій, повідомиляється на сторінці «23 ДПРЧ Управління ДСНС України у Сумській області» в Фейсбуці.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.