Погода на Сумщині з 8 по 14 березня 2021 року: «мінуси» повертаються…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, в період з 1 по 7 березня 2021 року панувала середньодобова плюсова температура повітря – від +1 до +8 градусів.

Правда, на вихідні дні дещо похолодало...

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/7158-pohoda-na-sumshchyni-z-1-po-7-bereznia-2021-roku-z-pliusamy-ale-ne-do-kintsia-tyzhnia

Наступного тижня триматиметься мінусова температура – від 0 до -10 та нижче градусів.

Неінтенсивні опади можливі на початку та в кінці тижня, а в середині його – досить частим гостем на небі буде сонце.

Сильних поривів вітру не спостерігатиметься. Проте в окремі години сила вітру сягатиме 11-15 м/с, а інколи й швидше.

Утім, у природи не буває поганої погоди...

Світлина Наталії Кузнєцової-Віноградової.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.