На Сумщині заштормить…

Як передав Сумський гідрометцентр, вранці та вдень завтра, 7 березня 2021 року, по Сумській області очікуються пориви південно-західного вітру 17-22 м/с, це І-й рівень небезпечності, жовтий.

До слова, пориви вітру можуть досягати штормових норм…

«Не забувайте вдома шалик і рукавички, дуже помічною якраз буде маска – бо холодний вітер «обпікатиме» обличчя, руки», – попередила синоптик Наталка Діденко.

Температура повітря буде від 0 до -7 градусів.

Суттєвих опадів не очікується...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.