Додаткові поїзди №779/780 Суми-Київ-Вінниця на Сумщині зупинятимуться на станціях Ворожба, Білопілля, Путивль та Конотоп

«Укрзалізниця» призначила вісім додаткових поїздів до свята 8 березня, повідомляється на сайті компанії.

Зокрема, додаткові поїзди №779/780 Суми-Київ-Вінниця курсуватимуть 5 і 8 березня 2021 року з відправленням із Сум о 5 годині 26 хвилин і прибуттям до Вінниці о 13 годині 11 хвилин.

У зворотному напрямку відправлення з Вінниці о 13 годині 46 хвилин , прибуття до Сум о 21 годині 47хвилин.

До слова, додаткові потяги зупинятимуться на станціях Ворожба, Білопілля, Путивль та Конотоп…

На світлині: вокзал на станції Путивль, що в місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.