На Сумщині погодні умови ще погіршуватимуться…

Інернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках розповідав про складну погоду нинішнього тижня…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/7100-na-sumshchyni-pochav-diiaty-shtab-z-protydii-zahrozam-uskladnennia-dorozhnoho-rukhu-v-zymovyi-period

Як повідомив Сумський обласний центр з гідрометеорології, удень 11 лютого 2021 року на Сумщині очікується сильний сніг з дощем.

А також – налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах – ожеледиця.

Загалом – це І рівень небезпечності, жовтий.

До слова, 12 лютого 2021 року погода не поліпшиться...

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.