Погода на Сумщині з 4 по 10 січня 2021 року: невеликі «мінуси» і невеликі «плюси»…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, в період з 28 грудня 2020 року по 3 січня 2021 року мінусова температура перйшла в плюсову.

На початку тижня добова температура коливатиметься від 0 до мінус 3. А з ночі 30 грудня 2020 року і в подальші дні вона перейшла в плюсову. І в деякі дні сягала від +5 – +7 градусів.

4 січня 2020 року буде з опадами. Та й протягом тижня вони періодично випадатимуть у вигляді дощу та мокрого снігу.

Протягом тижня буде як мінусова, так і плюсова температура – від +2 до -5 градусів.

Дні переважно будуть хмарними.

Сильних поривів вітру не спостерігатиметься. Правда, в окремі години сила вітру сягатиме 11-13 м/с.

Утім, у природи не буває поганої погоди…

Світлина Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.