МАКСИМ ГУЗЕНКО: «Нехай Новий 2021 рік стане для Вас скарбничкою, в яку Ви будете складати свої успіхи і перемоги, багатство і достаток, щастя і радощі, приємні зустрічі та цікаві пригоди»

На порозі стоїть Новий 2021 рік – рік бика.

Нехай він стане для Вас скарбничкою, в яку Ви будете складати свої успіхи і перемоги, багатство і достаток, щастя і радощі, приємні зустрічі та цікаві пригоди.

Нехай цей рік буде настільки незвичайним, чарівним і незабутнім, що навіть через роки Ви могли б згадати і поділитися своїми позитивними емоціями.

Бажаю найкращого, доброго і світлого, величезних благ і щирої любові.

З Новим Роком!

З повагою,

МАКСИМ ГУЗЕНКО, депутат Верховної Ради України по виборчому мажоритарному округу №161 від політичної партії «Слуга народу».

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.