Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Ми знаходили спільну думку й ухвалювали часом доленосні рішення для життєдіяльності Сумщини»

Сьогодні, 20 листопада 2020 року, перед початком розгляду питань порядку денного 36, підсумкової у сьомому скликанні сесії Сумської обласної ради, Володимир Токар, голова Сумської обласної ради, звернувся до присутніх, зазначивши, що завтра, 21 листопада, в Україні відзначається одне зі знакових державних свят у новітній історії країни – День Гідності та Свободи, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Цього дня згадують події Помаранчевої революції 2004 та Революції Гідності 2013 років.

–Відстоювання гідності та свободи вартувало українцям 106 убитих, які стали Героями Небесної Сотні. Серед них був і наш земляк Герой України Олексій Братушко, - сказав Володимир Токар. – Ми завжди повинні пам’ятати героїчні вчинки і тих, хто віддав життя на Сході України. І головне, що ми можемо для них зробити, – це збудувати ту Україну, про яку вони мріяли. Тому кожен з нас на своєму місці повинен працювати і продовжувати їхню справу.

Далі депутати розглянули питання про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області. Так, кисневі концентратори, закуплені за рахунок медичної субвенції з державного бюджету, та апарати штучної вентиляції легень, придбані за кошти обласного бюджету, надійдуть до міських та районних лікарень, які обслуговують хворих на коронавірус. Було закуплено 190 концентраторів, 151 з яких розподілять по районах області, а майже 40 залишаться в лікарнях обласного центру.

Також було погоджено призначення Володимира Савченка на посаду директора Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумська обласна клінічна стоматологічна поліклініка» та Володимира Шевченка на посаду директора Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер з укладенням контракту кожному терміном на п’ять років.

Уже під час пленарного засідання депутати бюджетної комісії запропонували внести зміни до обласного бюджету, пов’язані з необхідністю виділення коштів для погашення заборгованості з заробітної плати медикам, вчителям, працівникам соціальної сфери.

Після жвавого обговорення питання, обранці підтримали пропозицію своїх колег.

Підводячи риску в роботі обласної ради, очільник депутатського корпусу Володимир Токар подякував колегам за плідну і конструктивну роботу упродовж усієї сьомої каденції.

Звичайно, не все вдалося із запланованого – в останній рік пандемія коронавірусної інфекції внесла свої корективи в діяльність ради, «відібрала» значні кошти, які мали бути спрямовані на забезпечення соціальних проблем громадян, але не знизила активність депутатів.

–Ми розв’язували всі питання по суті, знаходили спільну думку й ухвалювали часом доленосні рішення для життєдіяльності Сумщини, – зауважив Володимир Токар. – Багато з депутатів нинішньої каденції продовжать роботу у 8-му скликанні Сумської обласної ради. Я щиро вітаю їх з обранням і сподіваюся, що всі наші починання вони підтримають і примножать добрі справи. Дякую за роботу!

Уже після пленарного засідання в інтерв’ю місцевим телеканалам Володимир Токар підкреслив, що робота в органах місцевого самоврядування ніколи не була спокійною, розміреною, передбачуваною: що не день – важливі, невідкладні справи.

–У депутатському корпусі обласної ради нинішнього скликання працювало 8 депутатських фракцій. Як голова ради, я був об’єднуючою кандидатурою для всіх політсил, аби тримати баланс. Думаю, що мені це вдалося. Усі рішення ми приймали колегіально. Не було «провалено» жодного важливого питання. Жителі області обрали нас для того, щоб ми поліпшували їхнє життя і вирішували проблеми регіону. Цим ми займалися протягом каденції. Я бажаю наступним депутатам повчитися у нас і працювати не гірше, – зазначив Володимир Токар.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.