Олександр Луговий, новобраний голова міста Конотоп, раптово пішов із життя…

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав депутат Верховної Ради України по Роменському мажоритарному округу №161 Максим Гузенко:

«Сьогодні зранку отримав страшну звістку. На жаль, хвиля пандемії COVID-19 не оминула і Сумщину, сьогодні пішов з життя новообраний міський голова Конотопа - Олександр Луговий.

Мої щирі співчуття рідним, близьким та всій Конотопській громаді.

Вічна пам'ять і вічний спокій…»

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.