Погода на Сумщині з 12 по 18 жовтня 2020 року: середина осені…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, в період з 5 по 11 жовтня 2020 року був переважно сонячним і на диво теплим...

Удень температура повітря не опускалася нижче +20 градусів, а вночі вона знижувалася до 11-13 градусів тепла.

У період з 12 по 18 жовтня 2020 року відбудеться перехід від тепла до осіннього похолодання.

І якщо на початку тижня температура повітря вдень складатиме понад +20, то наприкінці вона знизиться до +10-+11 градусів.

А нічна температура повітря на вихідних складатиме від плюс 4 до плюс 6 градусів.

Сонечко все ж таки ще буде частим гостем на небі.

Постійних сильних поривів вітру протягом тижня не спостерігатиметься, хоча в окремі години вони зростатимуть до 11-15 м/с.

На світлині: середина жовтня 2020 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.