Вітання Володимира Токаря, голови Сумської обласної ради, до Дня машинобудівника

Шановні трудівники і ветерани машинобудування Сумщини!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради вітаю вас з професійним святом.

Прийміть щиру вдячність за вашу невтомну працю, професіоналізм та терпіння і наполегливість у підвищенні якості продукції, від чого залежить благополуччя громади.

Нехай збільшуються обсяги виробництва,відновлюється престиж машинобудівних професій!

Зичу кожному з вас, вашим родинам миру, міцного здоров'я, щастя, добра і добробуту, благополуччя, успіхів у праці, впевненості у завтрашньому дні

З повагою,

ВОЛОДИМИР ТОКАР, голова Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.