Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Ми свято бережемо пам'ять про ті далекі роки, про мир, який потрібно берегти, і про безсмертний подвиг партизанів та підпільників…»

Дорогі ветерани! Шановні жителі Сумщини!

Прийміть найщиріші вітання від імені депутатів Сумської обласної ради з нагоди Дня партизанської слави.

Щороку у вересні на Сумщині, колисці партизанського руху, вшановують учасників партизанського руху, тих, хто наближав Велику Перемогу, проводячи героїчну боротьбу у ворожому тилу.

Ми свято бережемо пам'ять про ті далекі роки, про мир, який потрібно берегти, і про безсмертний подвиг партизанів та підпільників. Їхнє героїчне життя назавжди буде для кожного з нас прикладом патріотизму, незламного духу та безмежної любові до рідної землі. Адже пам'ять наша вічна і нетлінна.

Від імені депутатського корпусу висловлюю вдячність всім героям партизанського руху, які виявили мужність під час війни, ризикуючи власним життям. Вони подарували життя мільйонам жителів нашого регіону, нашої країни.

Зичу кожній родині Сумщини здоров’я, достатку, щастя, а головне – мирного неба над головою. Хай ніколи не згасає пам’ять і надія на краще майбутнє!

Зі щирою повагою,

ВОЛОДИМИР ТОКАР ТОКАР, голова Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.