Погода на Сумщині з 21 по 27 вересня 2020 року: вересень наближається до жовтня…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, в період з 14 по 20 вересня 2020 року був теплим і сонячним у першій половині, у другій – прохолоднішим..

До середини тижня температура повітря вдень складала від плюс 24 до плюс 28 градусів тепла. Вночі вона була від + 12 до +16 градусів.

На кінець тижня і вдень, і вночі температура спала.

Наступного тижня тепло ще не відійде, а повернеться.

Удень повітря прогріватиметься від 22 до 25 градусів з плюсом, а вночі температура складатиме від +8 до +14 градусів.

Опадів не передбачається, дні будуть сонячні, інколи – з хмаринками.

Сильних поривів вітру протягом тижня не спостерігатиметься, хоча в окремі години вони зростатимуть до 10-11 м/с.

На світлині: вересень 2020 року наближається до жовтня 2020 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.